לירן דרורי אינובייט איט innovateit

מי אנחנו ?

מייסד InnovateIT לירן דרורי מרחיב את ההגדרות של ספק IT מזה קרוב לשני עשורים. בתקופה הזו למדנו לזהות את הצרכים של חברות ומנהלים עוד לפני שהם מתהווים. לכן, InnovateIT מתמחה באפיון צרכים, מבינה סדרי עדיפות ויודעת כמה הכל דחוף. אנחנו יודעים איך זה כשמנכ”לים ומנהלי צוותים רוצים מכם פתרון כאן ועכשיו, ויש לנו את הפתרון הזה בשבילכם. הפתרון שלנו הוא מענה 360 מעלות לצרכים שלכם – אבל ללא שכבה בירוקרטית: InnovateIT מצליבה תוך שעות את הצרכים שלכם עם המלאי של יצרנים, מגיעה ראשונה אל הפתרון – ומניידת אותו אליכם. היום

למה אנחנו?

InnovateIT מספקת שקט נפשי. שקט נפשי ו-IT.

אנחנו מספקים לחברות קטנות ובינוניות את כל צרכי ה-IT שלהן, מתשתיות, מחשבים, מסכים ושרתים, ועד פתרונות אחסון ואבטחת מידע. את כל ה-IT שהחברה הקטנה והבינונית צריכה, פשוט או מורכב, אנחנו יודעים לספק. היום.

ההיכרות ארוכת שנים עם עולם הסטרט-אפים והחברות הבינוניות מאפשרים לנו לסייע לאפיין את הצרכים הארגוניים מקטן ועד גדול – מרמת העובד הבודד והצוות – ועד לארגון מרובה משרדים ונציגויות. לצד זה, החיבור שלנו עם יצרנים בחמש יבשות מאפשר לנו לספק בדיוק את הציוד שאתם צריכים במחירים הטובים ביותר בשוק. היום.

ולבסוף, אנחנו יודעים כמה הכל דחוף לחברות בצמיחה ולחברות פרויקטים. לכן, אנחנו מספקים הצעות מחיר תוך שעות בודדות. כדי שאתם תתנו מענה מיטבי ללקוחות שלכם.

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם